צור קשר
שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
Full Name:
Phone number
E-Mail:
Massage:
שם מלא:
אנשי קשר

מנכ"ל

שלום חתוקה

שלוחה215

052-3401013

Shalom@shintraco.co.il

 

 

 

 

 

מנהל כספים

ציון בר און

שלוחה 210

050-5430088

Tsion@shintraco.co.il

 

 

 

 

 

 

 

 

יועצת משפטית

רעות קניג

שלוחה 221

052-8356385

Reut@shintraco.co.il

 

מנהל מחלקת שיווק וקשרי לקוחות
ערן גולן

שלוחה 222
050-5430088
eran@shintraco.co.il





מנכ"ל חברת הסוכר
אריאל דזנט

שלוחה 214
052-5715553
ariel@shintraco.co.il





 



עוזרת מנכ"ל ומנהלת מלאי חירום
חן אלימן

שלוחה 216
052-3255713
chen@shintraco.co.il

 
שיווק גרעינים
אלינור גלעד
שלוחה 202
057-2401625
Elinor@shintraco.co.il








מנהלת מלאי מרכזי חירום
טל שרוני
204
057-5654404

Tals@shintraco.co.il








הנהלת חשבונות גרעינים
מרינה ירמולוב

203

Marina@shintraco.co.il
מנהלת לוגיסטית- סוכר
טלי מור

217

tali@shintraco.co.il






מחלקת סוכר
אמנון בוצ'ינסקי
218

maya@shitraco.co.il



 


 
יבוא גרעינים
רונית טוקטלי
205
052-2493313

Rachel@shintraco.co.il









רואה חשבון
חמודי אבו יונס
209

Hamode@shintraco.co.il









מחלקת הנהלת חשבונות
יוליה קירבושי
206

Yulia@shintraco.co.il
מנהלת יבוא סוכר
ענת כספי
207

Anat@shintraco.co.il








מנהל מחסן סוכר
פלג פאר
08-9445344

052-5715552
Peleg@shintraco.co.il








מנהל לוגיסטי
יוני מור

052-5715553
 Yoni@shintraco.co.il
מחלקת הנהלת חשבונות
מרגלית מראי
208


Marglit@shintraco.co.il




 
מנהל שיווק דרומי
יעקב חג'בי

057-2296394

maboim@shintraco.co.il